Downtown Offices
Kleine-Gartmanplantsoen 21-2
1017 RP AMSTERDAM

Tel: +31202050438
Mail: sales@downtownoffices.nl

Contact

- -

Kleine-Gartmanplantsoen

Eduard Dirkzwager
Manager Downtown Offices

+31202050438 (Keuze optie 1) (direct)
eduard@dtoff.com

Warmoesstraat

Iliana Pereira Valentim
Sales Meet Berlage (partner van Downtown Offices)

+31202050438 (Keuze optie 2) (direct)
info@meetberlage.com


.

Teamleden

Hans van der Veen (CFO) ✉ hans@dtoff.com
Marcella Oleman (officemanager) ✉ marcella@dtoff.com
Guido Kok (procesmanager) ✉ guido@dtoff.com
Jean-Pierre Barsoumian (bedrijfsleider Meet Berlage) ✉ info@meetberlage.com


Downtown Offices

Downtown Office B.V.
Kleine-Gartmanplantsoen 21 – 2
1017 RP Amsterdam

KvK: 62801376
Btw: NL854962633B01
IBAN: NL93 ABNA 0576 4640
BIC: ABNANL2A


Bureau Warmoesstraat B.V.
Warmoesstraat 155
1012 JC Amsterdam

KvK: 34373452
Btw: NL821787342B01
IBAN: NL75 ABNA 0620 2601 81
BIC: ABNANL2A



+31202050438 (algemeen)
crediteuren@dtoff.com (Let op: Facturen worden alleen per e-mail en op dit adres geaccepteerd!)


Serviceleveranciers

-

ICT & internet (alle gebouwen)

SCC Business Systems
Patrick Kuijken / Hedwig Zoutenbier
+31206301777 (algemeen)
helpdesk@scconline.nl



-

Schoonmaak (alle gebouwen)

Cleanbuilding B.V.
Imad Azzouzi (rayonmanager)
+31625288998
imad@cleanbuilding.nl

.


-

Sales (alle gebouwen)

Huurbieding.nl
+31854013999 (algemeen)
info@huurbieding.nl

SKEPP.nl
+31858882339 (algemeen)
info@skepp.com



Facilitair team (alle gebouwen)

John Westdijk-Laarmann
Amsterdams klusbedrijf
+31657709787 (direct)
jwl@amsterdamsklusbedrijf.nl

Jano Karabin
klusjesman / schilder
+31617696651 (direct)
jankarabin11@gmail.com

-

Gebouwbeveiliging (alle gebouwen)

Intersafe
+31206868080 (algemeen)
info@intersafehouse.nl


Partners

Pararius

• Unieke locaties in het centrum

• Van 9 tot 240m2

• Per kwartaal opzegbaar

• Veel services inclusief